HORIZONTAIPaprasti žingsniai kaip lengvai įsigyti
pirmuosius namus

Čia rasite paprastą keltos žingsnių instrukcija apie tai kas reikalinga ir rekomenduotina atlikti prieš norint įsigyti Jus dominantį nekilnojamąjį turtą.
01PASIRINKIMAS
Pasirinkę Jus dominantį butą/kotedžą, susisiekite su pardavimų vadybininku projekto tinklalapyje nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą “Susisiekite”. Su Jumis susisieksime ir suderinsime susitikimo laiką būsto apžiūrai.
02BUTO APŽIŪRA
Sutarę Jums tinkamą apžiūros laiką, susitikite su pardavimo vadybininkais objekte ir apžiūrėkite gyvai Jus dominančius butus/kotedžus.
03REZERVACIJA
Jums patikusį būstą galite rezervuoti žodžiu. Žodinė būsto rezervacija galioja 5 darbo dienas nuo Jūsų pranešimo apie žodinę rezervaciją. Jei Jūsų išsirinktą turtą 5 dienų bėgyje norės įsigyti kitas klientas, Jūs būsite informuotas ir turėsite pirmumo teisę įsigyti pasirinktą turtą
04PRELIMINARIOJI SUTARTIS
Nusprendus įsigyti būstą informuojate pardavėją ir suderinate Preliminariosios būsimo turto pirkimo
pardavimo sutarties pasirašymą.

Jei būstas įsigyjamas su banko paskola, iki notarinės pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo būtina iš kredituojančios įstaigos gauti garantinį raštą dėl kredito suteikimo arba turėti pasirašytą kredito sutartį. Ši sutartis arba garantinis raštas Pardavėjui yra pateikiamas ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

05PRIĖMIMO-PERDAVIMO AKTAS
Baigus visus Jūsų būsto statybos darbus, pardavimų vadybininkas Jus informuoja apie galimybę pasirašyti būsto priėmimo-perdavimo aktą. Atvykti pasirašyti būsto priėmimo-perdavimo aktą būtina ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas iki notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.
06NOTARINĖ PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS
Notarinė pirkimo-pardavimo sutartis sudaroma pardavėjo nurodytame notarų biure. Pasirašydami notarinę pirkimo-pardavimo sutartį su savimi turite turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą bei kredito sutartį (jeigu būstą įsigyjate su banko paskola). Po sutarties sudarymo Jums perduodama visa dokumentacija bei Jūsų būsto raktai.

Po notarinės pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo (per Jūsų nurodytą laiką, t. y. 1, 3, 5 arba 10 darbo dienas) notaras registruoja įsigyto būsto nuosavybę Jūsų vardu Registrų centro elektroninėje sistemoje.

Esant įregistruotai hipotekai turite informuoti Jus kredituojančio banko vadybininką, kad visi būtinieji žingsniai yra atlikti ir jau galima išmokėti kreditą. Apie pinigų išmokėjimo faktą informuojate pardavėją, kuris savo ruoštu ruošia dokumentą, patvirtinantį Jūsų galutinį atsiskaitymą ir perduoda šį dokumentą notarinę pirkimo-pardavimo sutartį tvirtinusiam notarui.

Jei būsto įsigijimą kredituoja bankas, pasirašytos notarinės pirkimo-pardavimo sutarties kopija skubiai pateikiama Jus kredituojančio banko vadybininkui, kuris Jums perduoda notarų biurų sąrašą, kuriuose galite registruoti hipotekos sandorį. Jums tinkamu laiku vykstate pasirašyti turto įkeitimo sutartį. Notaras įregistruoja sandorį Hipotekos registre.

07PIRKIMAS - ATSISKAITYMAS
Pardavėjas informuoja Jus apie notarų biurui pateiktą dokumentą, patvirtinantį Jūsų galutinį atsiskaitymą. Iš anksto suderintu laiku vykstate į notarų biurą atsiimti liudijimo apie galutinį atsiskaitymą, kurio pagrindu Registrų centre arba notarų biure yra išregistruojamos žymos apie įsiskolinimą už įgytą turtą bei disponavimo apribojimai.
08KOMUNALINIŲ PASLAUGŲ UŽSAKYMAS
Kreipiatės į atitinkamus komunalinių paslaugų teikėjus dėl tiesioginių sutarčių sudarymo.
https://www.horizontai.lt/wp-content/uploads/2022/11/Siaures-Horizontas.jpg
Nauji butai
JAU PARDAVIME
https://www.horizontai.lt/wp-content/uploads/2022/11/Pietu-Horizontas.jpg
Nauji butai
JAU PARDAVIME

JAUKŪS NAMAIProjekto
Vystytojas

UAB "NORD1" - jauna ir ambicinga gyvenamojo nekilnojamojo turto vystymo bendrovė. Vystytojo portfelį sudaro mažaaukščių daugiabučių, sublokuotų bei individualių namų gyvenamieji kvartalai. Didžiausias dėmesys yra skiriamas kompleksinių sprendimų, užtikrinančių gyvenimo ir poilsio kokybę, paieškai.
https://www.horizontai.lt/wp-content/uploads/2023/02/nord1-logo-11.png
namas_01_04-k
Interjerai_6
Interjerai_5
namas_01_03-k
Interjerai_7
Interjerai_1
Interjerai_2
namas_01_02-k
Interjerai_4
Interjerai_3
kotedzu-terasos
kvartalas-namai
daugiabuciu-terasos
https://www.horizontai.lt/wp-content/uploads/2022/11/logo-w-318.png

“Horizontai” yra plėtojami atokiau nuo centrinės miesto dalies, Simono Grunau gatvėje, šalia jau seniau išvystytų kotedžų ir daugiabučų namų projektų, išlaikant architektūrinę darną tarp jau esančių ir statomų namų.

https://www.horizontai.lt/wp-content/uploads/2022/11/logo-w-318.png

“Horizontai” yra plėtojami atokiau nuo centrinės miesto dalies, Simono Grunau gatvėje, šalia jau seniau išvystytų kotedžų ir daugiabučų namų projektų, išlaikant architektūrinę darną tarp jau esančių ir statomų namų.